Osiedle Harmonia 52

Osiedle Harmonia 52

Psary Polskie, Psary Polskie 152 j

62-300

Ilość lokali w ofercie
16
Dostępnych lokali
9
Cena za m² już od
7,497 zł
Przewiń w dół
Ładowanie mapy...

O inwestycji

Inwestycja Osiedle Harmonia 52 realizowana jest przez dewelopera Perfect Home Grześkowiak, Szafraniak 2 Sp. z o.o. z siedzibą we Wrześni. Osiedle składa się z 16 lokali o powierzchni 51,89 m2. Każde mieszkanie posiada ogród i 2 miejsca postojowe

Galeria inwestycji

Dostępne lokale mieszkalne

Widok:

M01

399 000 zł
7 689,34 zł/m²
Pietro: 0
3 pokoje
51.89 m²
2x Miejsce postojowe
Ogródek 65.80 m²
Udział w drodze
Niedostępne

M02

389 000 zł
7 496,63 zł/m²
Pietro: 1
3 pokoje
51.89 m²
Balkon/Taras 5.40 m²
2x Miejsce postojowe
Ogródek 77.50 m²
Udział w drodze
Niedostępne

M03

399 000 zł
7 689,34 zł/m²
Pietro: 0
3 pokoje
51.89 m²
2x Miejsce postojowe
Ogródek 66.80 m²
Udział w drodze
Niedostępne

M04

389 000 zł
7 496,63 zł/m²
Pietro: 1
3 pokoje
51.89 m²
Balkon/Taras 5.40 m²
2x Miejsce postojowe
Ogródek 79.90 m²
Udział w drodze
Niedostępne

M05

409 000 zł
7 882,06 zł/m²
Pietro: 0
3 pokoje
51.89 m²
2x Miejsce postojowe
Ogródek 69.70 m²
Udział w drodze
Niedostępne

M06

399 000 zł
7 689,34 zł/m²
Pietro: 1
3 pokoje
51.89 m²
Balkon/Taras 5.40 m²
2x Miejsce postojowe
Ogródek 80.50 m²
Udział w drodze
Zarezerwowane

M07

409 000 zł
7 882,06 zł/m²
Pietro: 0
3 pokoje
51.89 m²
2x Miejsce postojowe
Ogródek 70.60 m²
Udział w drodze
Dostępne

M08

399 000 zł
7 689,34 zł/m²
Pietro: 1
3 pokoje
51.89 m²
Balkon/Taras 5.40 m²
2x Miejsce postojowe
Ogródek 83.10 m²
Udział w drodze
Niedostępne

M09

419 000 zł
8 074,77 zł/m²
Pietro: 0
3 pokoje
51.89 m²
2x Miejsce postojowe
Ogródek 73.60 m²
Udział w drodze
Dostępne

M10

409 000 zł
7 882,06 zł/m²
Pietro: 1
3 pokoje
51.89 m²
Balkon/Taras 5.40 m²
2x Miejsce postojowe
Ogródek 83.50 m²
Udział w drodze
Dostępne

M11

419 000 zł
8 074,77 zł/m²
Pietro: 0
3 pokoje
51.89 m²
2x Miejsce postojowe
Ogródek 74.60 m²
Udział w drodze
Dostępne

M12

409 000 zł
7 882,06 zł/m²
Pietro: 1
3 pokoje
51.89 m²
Balkon/Taras 5.40 m²
2x Miejsce postojowe
Ogródek 86.00 m²
Udział w drodze
Dostępne

M13

429 000 zł
8 267,49 zł/m²
Pietro: 0
3 pokoje
51.89 m²
2x Miejsce postojowe
Ogródek 77.40 m²
Udział w drodze
Dostępne

M14

419 000 zł
8 074,77 zł/m²
Pietro: 1
3 pokoje
51.89 m²
Balkon/Taras 5.40 m²
2x Miejsce postojowe
Ogródek 86.70 m²
Udział w drodze
Dostępne

M15

479 000 zł
9 231,07 zł/m²
Pietro: 0
3 pokoje
51.89 m²
2x Miejsce postojowe
Ogródek 244.60 m²
Dostępne

M16

419 000 zł
8 074,77 zł/m²
Pietro: 1
3 pokoje
51.89 m²
Balkon/Taras 5.40 m²
2x Miejsce postojowe
Ogródek 68.90 m²
Udział w drodze
Dostępne

Zainteresowany tą inwestycją?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

+48502450298
biuro@perfecthome-deweloper.pl

Brak połączenia z internetem