Park Boczna

Park Boczna

Wodzisław Śląski, Boczna 18

44-300

Ilość lokali w ofercie
10
Dostępnych lokali
1
Cena za m² już od
6,809 zł

Widok:

A1

439 000 zł
6 809,37 zł/m²
Pietro: 1
4 pokoje
64.47 m²
Niedostępne

A2

439 000 zł
6 809,37 zł/m²
Pietro: 1
4 pokoje
64.47 m²
Niedostępne

B3

459 000 zł
7 119,59 zł/m²
Pietro: 1
4 pokoje
64.47 m²
Zarezerwowane

B4

459 000 zł
7 119,59 zł/m²
Pietro: 1
4 pokoje
64.47 m²
Niedostępne

C5

459 000 zł
7 119,59 zł/m²
Pietro: 1
4 pokoje
64.47 m²
Niedostępne

C6

459 000 zł
7 119,59 zł/m²
Pietro: 1
4 pokoje
64.47 m²
Zarezerwowane

D7

459 000 zł
7 119,59 zł/m²
Pietro: 1
4 pokoje
64.47 m²
Zarezerwowane

D8

439 000 zł
6 809,37 zł/m²
Pietro: 1
4 pokoje
64.47 m²
Niedostępne

E9

489 000 zł
7 584,92 zł/m²
Pietro: 1
4 pokoje
64.47 m²
Dostępne

E10

469 000 zł
7 274,70 zł/m²
Pietro: 1
4 pokoje
64.47 m²
Niedostępne

Zainteresowany tą inwestycją?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

535955596
kontakt@rogoza-nieruchomosci.com

Brak połączenia z internetem