Residence Przewóz 41 to nowoczesna inwestycja zlokalizowana w środkowo-wschodniej części miasta, w dzielnicy Kraków-Podgórze. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, komfort oraz wygodny dostęp do centrum miasta.
Charakterystyka budynku
Kameralny, pięciopiętrowy budynek wielorodzinny wyposażony jest w: - podwójny garaż podziemny, - miejsca postojowe, - komórki lokatorskie.
Oferta mieszkań
W inwestycji zaprojektowano 47 mieszkań 2- i 3-pokojowych o powierzchni od 40 m² do 75 m², każde z balkonem. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami, które zapewniają dodatkową przestrzeń użytkową. Na ostatnim piętrze dostępny jest komfortowy apartament 5-pokojowy o pow. 111,74 m² z 2 łazienkami i 2 balkonami.
Doskonała komunikacja
Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum dzięki pętli autobusowo-tramwajowej „Mały Płaszów” oraz parkingowi P+R.
Rekreacja i otoczenie
W bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne miejsca wypoczynku i rekreacji, w tym Plaża Bagry - miejskie kąpielisko, piaszczyste boiska sportowe, przystań żeglarska, tężnia solankowa Bagry oraz Park Miejski. To doskonałe miejsce dla osób, które cenią aktywny tryb życia i bliskość natury.
Obszary na mapie
(0)
Brak obszarów do wyświetlenia
Najedź na obszar aby zobaczyć szczegóły
Obszary na mapie
Brak obszarów do wyświetlenia
Szczegóły
Wybierz obszar na mapie aby zobaczyć szczegóły
Galeria inwestycji
Dostępne lokale mieszkalne
Widok:
Dostępne
678 940 zł
16 600,00
zł/m²
L-1
40.90 m²
2 pokoje
Niedostępne
1 149 948 zł
15 300,00
zł/m²
L-2
75.16 m²
Piętro 0
3 pokoje
Zarezerwowane
788 940 zł
16 200,00
zł/m²
L-3
48.70 m²
Piętro 0
2 pokoje
Dostępne
803 034 zł
16 200,00
zł/m²
L-4
49.57 m²
2 pokoje
Dostępne
1 013 166 zł
15 400,00
zł/m²
L-5
65.79 m²
3 pokoje
Dostępne
824 742 zł
16 200,00
zł/m²
L-6
50.91 m²
2 pokoje
Dostępne
816 642 zł
16 200,00
zł/m²
L-7
50.41 m²
2 pokoje
Dostępne
840 780 zł
16 200,00
zł/m²
L-8
51.90 m²
2 pokoje
Dostępne
662 580 zł
16 200,00
zł/m²
L-9
40.90 m²
Piętro 1
2 pokoje
Dostępne
1 112 516 zł
14 800,00
zł/m²
L-10
75.17 m²
Piętro 1
3 pokoje
Dostępne
763 962 zł
15 700,00
zł/m²
L-11
48.66 m²
Piętro 1
2 pokoje
Dostępne
778 249 zł
15 700,00
zł/m²
L-12
49.57 m²
Piętro 1
2 pokoje
Dostępne
973 840 zł
14 800,00
zł/m²
L-13
65.80 m²
Piętro 1
3 pokoje
Dostępne
798 659 zł
15 700,00
zł/m²
L-14
50.87 m²
Piętro 1
3 pokoje
Dostępne
789 553 zł
15 700,00
zł/m²
L-15
50.29 m²
Piętro 1
3 pokoje
Dostępne
923 400 zł
15 200,00
zł/m²
L-16
60.75 m²
Piętro 1
3 pokoje
Dostępne
662 580 zł
16 200,00
zł/m²
L-17
40.90 m²
Piętro 2
2 pokoje
Dostępne
1 112 516 zł
14 800,00
zł/m²
L-18
75.17 m²
Piętro 2
3 pokoje
Dostępne
763 962 zł
15 700,00
zł/m²
L-19
48.66 m²
Piętro 2
2 pokoje
Dostępne
778 406 zł
15 700,00
zł/m²
L-20
49.58 m²
Piętro 2
2 pokoje
Dostępne
973 840 zł
14 800,00
zł/m²
L-21
65.80 m²
Piętro 2
3 pokoje
Dostępne
798 659 zł
15 700,00
zł/m²
L-22
50.87 m²
Piętro 2
3 pokoje
Dostępne
790 181 zł
15 700,00
zł/m²
L-23
50.33 m²
Piętro 2
3 pokoje
Dostępne
923 400 zł
15 200,00
zł/m²
L-24
60.75 m²
Piętro 2
3 pokoje
Niedostępne
670 760 zł
16 400,00
zł/m²
L-25
40.90 m²
Piętro 3
2 pokoje
Dostępne
1 127 550 zł
15 000,00
zł/m²
L-26
75.17 m²
Piętro 3
3 pokoje
Dostępne
773 694 zł
15 900,00
zł/m²
L-27
48.66 m²
Piętro 3
2 pokoje
Dostępne
788 163 zł
15 900,00
zł/m²
L-28
49.57 m²
Piętro 3
2 pokoje
Dostępne
986 850 zł
15 000,00
zł/m²
L-29
65.79 m²
Piętro 3
3 pokoje
Dostępne
808 833 zł
15 900,00
zł/m²
L-30
50.87 m²
Piętro 3
3 pokoje
Dostępne
800 406 zł
15 900,00
zł/m²
L-31
50.34 m²
Piętro 3
3 pokoje
Dostępne
929 475 zł
15 300,00
zł/m²
L-32
60.75 m²
Piętro 3
3 pokoje
Dostępne
670 760 zł
16 400,00
zł/m²
L-33
40.90 m²
Piętro 4
2 pokoje
Dostępne
1 127 550 zł
15 000,00
zł/m²
L-34
75.17 m²
Piętro 4
3 pokoje
Dostępne
773 694 zł
15 900,00
zł/m²
L-35
48.66 m²
Piętro 4
2 pokoje
Dostępne
788 322 zł
15 900,00
zł/m²
L-36
49.58 m²
Piętro 4
2 pokoje
Dostępne
987 450 zł
15 000,00
zł/m²
L-37
65.83 m²
Piętro 4
3 pokoje
Dostępne
808 833 zł
15 900,00
zł/m²
L-38
50.87 m²
Piętro 4
3 pokoje
Dostępne
800 406 zł
15 900,00
zł/m²
L-39
50.34 m²
Piętro 4
3 pokoje
Niedostępne
929 475 zł
15 300,00
zł/m²
L-40
60.75 m²
Piętro 4
3 pokoje
Niedostępne
678 940 zł
16 600,00
zł/m²
L-41
40.90 m²
Piętro 5
2 pokoje
Zarezerwowane
1 127 550 zł
15 000,00
zł/m²
L-42
75.17 m²
Piętro 5
3 pokoje
Dostępne
774 012 zł
15 900,00
zł/m²
L-43
48.68 m²
Piętro 5
2 pokoje
Dostępne
788 163 zł
15 900,00
zł/m²
L-44
49.57 m²
Piętro 5
2 pokoje
Dostępne
987 450 zł
15 000,00
zł/m²
L-45
65.83 m²
Piętro 5
3 pokoje
Dostępne
808 833 zł
15 900,00
zł/m²
L-46
50.87 m²
Piętro 5
3 pokoje
Dostępne
1 653 752 zł
14 800,00
zł/m²
L-47
111.74 m²
Piętro 5
5 pokoi
Niedostępne
15 000 zł
3 513,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-1
4.27 m²
Piętro -1
1 pokój
Niedostępne
22 300 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-2
4.46 m²
Piętro -1
1 pokój
Dostępne
13 450 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-3
2.69 m²
Piętro -2
1 pokój
Dostępne
21 350 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-4
4.27 m²
Piętro -2
1 pokój
Zarezerwowane
22 300 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-5
4.46 m²
Piętro -2
1 pokój
Dostępne
16 450 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-6
3.29 m²
Piętro -2
1 pokój
Dostępne
9 450 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-7
1.89 m²
Piętro -2
1 pokój
Dostępne
9 750 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-8
1.95 m²
Piętro -2
1 pokój
Dostępne
9 750 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-9
1.95 m²
Piętro -2
1 pokój
Zarezerwowane
9 750 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-10
1.95 m²
Piętro -2
1 pokój
Dostępne
11 350 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-11
2.27 m²
Piętro -2
1 pokój
Dostępne
9 600 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-12
1.92 m²
Piętro -2
1 pokój
Dostępne
10 250 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-13
2.05 m²
Piętro -2
1 pokój
Dostępne
10 700 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-14
2.14 m²
Piętro -2
1 pokój
Dostępne
11 800 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-15
2.36 m²
Piętro -2
1 pokój
Dostępne
10 700 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-16
2.14 m²
Piętro -2
1 pokój
Dostępne
21 100 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-17
4.22 m²
Piętro -2
1 pokój
Dostępne
23 100 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-18
4.62 m²
Piętro -2
1 pokój
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-01
Piętro -1
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-02
Piętro -1
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-03
Piętro -1
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-04
Piętro -1
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-05
Piętro -1
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-06
Piętro -1
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-07
Piętro -1
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-08
Piętro -1
Zarezerwowane
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-09
Piętro -1
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-10
Piętro -1
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-11
Piętro -1
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-12
Piętro -1
Dostępne
60 000 zł
Miejsce Postojowe MP-13
Piętro -1
Dostępne
60 000 zł
Miejsce Postojowe MP-14
Piętro -1
Dostępne
60 000 zł
Miejsce Postojowe MP-15
Piętro -1
Niedostępne
60 000 zł
Miejsce Postojowe MP-16
Piętro -1
Niedostępne
60 000 zł
Miejsce Postojowe MP-17
Piętro -1
Dostępne
60 000 zł
Miejsce Postojowe MP-18
Piętro -1
Dostępne
60 000 zł
Miejsce Postojowe MP-19
Piętro -1
Dostępne
70 000 zł
Miejsce Postojowe MP-20
Piętro -1
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-21
Piętro -1
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-22
Piętro -1
Niedostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-23
Piętro -1
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-24
Piętro -1
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-25
Piętro -1
Niedostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-26
Piętro -1
Dostępne
60 000 zł
Miejsce Postojowe MP-27
Piętro -1
Dostępne
60 000 zł
Miejsce Postojowe MP-28
Piętro -1
Dostępne
60 000 zł
Miejsce Postojowe MP-29
Piętro -1
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-30
Piętro -2
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-31
Piętro -2
Dostępne
60 000 zł
Miejsce Postojowe MP-32
Piętro -2
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-33
Piętro -2
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-34
Piętro -2
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-35
Piętro -2
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-36
Piętro -2
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-37
Piętro -2
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-38
Piętro -2
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-39
Piętro -2
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-40
Piętro -2
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-41
Piętro -2
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-42
Piętro -2
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-43
Piętro -2
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-44
Piętro -2
Dostępne
60 000 zł
Miejsce Postojowe MP-45
Piętro -2
Zarezerwowane
60 000 zł
Miejsce Postojowe MP-46
Piętro -2
Dostępne
60 000 zł
Miejsce Postojowe MP-47
Piętro -2
Dostępne
60 000 zł
Miejsce Postojowe MP-48
Piętro -2
Dostępne
70 000 zł
Miejsce Postojowe MP-49
Piętro -2
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-50
Piętro -2
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-51
Piętro -2
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-52
Piętro -2
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-53
Piętro -2
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-54
Piętro -2
Dostępne
55 000 zł
Miejsce Postojowe MP-55
Piętro -2
Dostępne
60 000 zł
Miejsce Postojowe MP-56
Piętro -2
Dostępne
60 000 zł
Miejsce Postojowe MP-57
Piętro -2
Dostępne
70 000 zł
Miejsce Postojowe MP-58
Piętro -2
Dostępne
8 200 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-19
1.64 m²
Piętro -2
1 pokój
Dostępne
7 450 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-20
1.49 m²
Piętro -2
1 pokój
Dostępne
7 400 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-21
1.48 m²
Piętro -2
1 pokój
Niedostępne
18 600 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-22
3.72 m²
Piętro -2
1 pokój
Dostępne
63 000 zł
5 000,00
zł/m²
Komórka Lokatorska KL-23
12.60 m²
Piętro -2
1 pokój
L-1
678 940 zł
16 600,00 zł/m²
2
pokoje
40.90
m²
Dostępne
L-2
1 149 948 zł
15 300,00 zł/m²
Pietro:
0
3
pokoje
75.16
m²
Niedostępne
L-3
788 940 zł
16 200,00 zł/m²
Pietro:
0
2
pokoje
48.70
m²
Zarezerwowane
L-4
803 034 zł
16 200,00 zł/m²
2
pokoje
49.57
m²
Dostępne
L-5
1 013 166 zł
15 400,00 zł/m²
3
pokoje
65.79
m²
Dostępne
L-6
824 742 zł
16 200,00 zł/m²
2
pokoje
50.91
m²
Dostępne
L-7
816 642 zł
16 200,00 zł/m²
2
pokoje
50.41
m²
Dostępne
L-8
840 780 zł
16 200,00 zł/m²
2
pokoje
51.90
m²
Dostępne
L-9
662 580 zł
16 200,00 zł/m²
Pietro:
1
2
pokoje
40.90
m²
Dostępne
L-10
1 112 516 zł
14 800,00 zł/m²
Pietro:
1
3
pokoje
75.17
m²
Dostępne
L-11
763 962 zł
15 700,00 zł/m²
Pietro:
1
2
pokoje
48.66
m²
Dostępne
L-12
778 249 zł
15 700,00 zł/m²
Pietro:
1
2
pokoje
49.57
m²
Dostępne
L-13
973 840 zł
14 800,00 zł/m²
Pietro:
1
3
pokoje
65.80
m²
Dostępne
L-14
798 659 zł
15 700,00 zł/m²
Pietro:
1
3
pokoje
50.87
m²
Dostępne
L-15
789 553 zł
15 700,00 zł/m²
Pietro:
1
3
pokoje
50.29
m²
Dostępne
L-16
923 400 zł
15 200,00 zł/m²
Pietro:
1
3
pokoje
60.75
m²
Dostępne
L-17
662 580 zł
16 200,00 zł/m²
Pietro:
2
2
pokoje
40.90
m²
Dostępne
L-18
1 112 516 zł
14 800,00 zł/m²
Pietro:
2
3
pokoje
75.17
m²
Dostępne
L-19
763 962 zł
15 700,00 zł/m²
Pietro:
2
2
pokoje
48.66
m²
Dostępne
L-20
778 406 zł
15 700,00 zł/m²
Pietro:
2
2
pokoje
49.58
m²
Dostępne
L-21
973 840 zł
14 800,00 zł/m²
Pietro:
2
3
pokoje
65.80
m²
Dostępne
L-22
798 659 zł
15 700,00 zł/m²
Pietro:
2
3
pokoje
50.87
m²
Dostępne
L-23
790 181 zł
15 700,00 zł/m²
Pietro:
2
3
pokoje
50.33
m²
Dostępne
L-24
923 400 zł
15 200,00 zł/m²
Pietro:
2
3
pokoje
60.75
m²
Dostępne
L-25
670 760 zł
16 400,00 zł/m²
Pietro:
3
2
pokoje
40.90
m²
Niedostępne
L-26
1 127 550 zł
15 000,00 zł/m²
Pietro:
3
3
pokoje
75.17
m²
Dostępne
L-27
773 694 zł
15 900,00 zł/m²
Pietro:
3
2
pokoje
48.66
m²
Dostępne
L-28
788 163 zł
15 900,00 zł/m²
Pietro:
3
2
pokoje
49.57
m²
Dostępne
L-29
986 850 zł
15 000,00 zł/m²
Pietro:
3
3
pokoje
65.79
m²
Dostępne
L-30
808 833 zł
15 900,00 zł/m²
Pietro:
3
3
pokoje
50.87
m²
Dostępne
L-31
800 406 zł
15 900,00 zł/m²
Pietro:
3
3
pokoje
50.34
m²
Dostępne
L-32
929 475 zł
15 300,00 zł/m²
Pietro:
3
3
pokoje
60.75
m²
Dostępne
L-33
670 760 zł
16 400,00 zł/m²
Pietro:
4
2
pokoje
40.90
m²
Dostępne
L-34
1 127 550 zł
15 000,00 zł/m²
Pietro:
4
3
pokoje
75.17
m²
Dostępne
L-35
773 694 zł
15 900,00 zł/m²
Pietro:
4
2
pokoje
48.66
m²
Dostępne
L-36
788 322 zł
15 900,00 zł/m²
Pietro:
4
2
pokoje
49.58
m²
Dostępne
L-37
987 450 zł
15 000,00 zł/m²
Pietro:
4
3
pokoje
65.83
m²
Dostępne
L-38
808 833 zł
15 900,00 zł/m²
Pietro:
4
3
pokoje
50.87
m²
Dostępne
L-39
800 406 zł
15 900,00 zł/m²
Pietro:
4
3
pokoje
50.34
m²
Dostępne
L-40
929 475 zł
15 300,00 zł/m²
Pietro:
4
3
pokoje
60.75
m²
Niedostępne
L-41
678 940 zł
16 600,00 zł/m²
Pietro:
5
2
pokoje
40.90
m²
Niedostępne
L-42
1 127 550 zł
15 000,00 zł/m²
Pietro:
5
3
pokoje
75.17
m²
Zarezerwowane
L-43
774 012 zł
15 900,00 zł/m²
Pietro:
5
2
pokoje
48.68
m²
Dostępne
L-44
788 163 zł
15 900,00 zł/m²
Pietro:
5
2
pokoje
49.57
m²
Dostępne
L-45
987 450 zł
15 000,00 zł/m²
Pietro:
5
3
pokoje
65.83
m²
Dostępne
L-46
808 833 zł
15 900,00 zł/m²
Pietro:
5
3
pokoje
50.87
m²
Dostępne
L-47
1 653 752 zł
14 800,00 zł/m²
Pietro:
5
5
pokoje
111.74
m²
Dostępne
Komórka Lokatorska KL-1
15 000 zł
3 513,00 zł/m²
Pietro:
-1
1
pokoje
4.27
m²
Niedostępne
Komórka Lokatorska KL-2
22 300 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-1
1
pokoje
4.46
m²
Niedostępne
Komórka Lokatorska KL-3
13 450 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-2
1
pokoje
2.69
m²
Dostępne
Komórka Lokatorska KL-4
21 350 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-2
1
pokoje
4.27
m²
Dostępne
Komórka Lokatorska KL-5
22 300 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-2
1
pokoje
4.46
m²
Zarezerwowane
Komórka Lokatorska KL-6
16 450 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-2
1
pokoje
3.29
m²
Dostępne
Komórka Lokatorska KL-7
9 450 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-2
1
pokoje
1.89
m²
Dostępne
Komórka Lokatorska KL-8
9 750 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-2
1
pokoje
1.95
m²
Dostępne
Komórka Lokatorska KL-9
9 750 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-2
1
pokoje
1.95
m²
Dostępne
Komórka Lokatorska KL-10
9 750 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-2
1
pokoje
1.95
m²
Zarezerwowane
Komórka Lokatorska KL-11
11 350 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-2
1
pokoje
2.27
m²
Dostępne
Komórka Lokatorska KL-12
9 600 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-2
1
pokoje
1.92
m²
Dostępne
Komórka Lokatorska KL-13
10 250 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-2
1
pokoje
2.05
m²
Dostępne
Komórka Lokatorska KL-14
10 700 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-2
1
pokoje
2.14
m²
Dostępne
Komórka Lokatorska KL-15
11 800 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-2
1
pokoje
2.36
m²
Dostępne
Komórka Lokatorska KL-16
10 700 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-2
1
pokoje
2.14
m²
Dostępne
Komórka Lokatorska KL-17
21 100 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-2
1
pokoje
4.22
m²
Dostępne
Komórka Lokatorska KL-18
23 100 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-2
1
pokoje
4.62
m²
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-01
55 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-02
55 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-03
55 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-04
55 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-05
55 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-06
55 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-07
55 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-08
55 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-09
55 000 zł
Pietro:
-1
Zarezerwowane
Miejsce Postojowe MP-10
55 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-11
55 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-12
55 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-13
60 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-14
60 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-15
60 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-16
60 000 zł
Pietro:
-1
Niedostępne
Miejsce Postojowe MP-17
60 000 zł
Pietro:
-1
Niedostępne
Miejsce Postojowe MP-18
60 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-19
60 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-20
70 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-21
55 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-22
55 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-23
55 000 zł
Pietro:
-1
Niedostępne
Miejsce Postojowe MP-24
55 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-25
55 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-26
55 000 zł
Pietro:
-1
Niedostępne
Miejsce Postojowe MP-27
60 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-28
60 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-29
60 000 zł
Pietro:
-1
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-30
55 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-31
55 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-32
60 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-33
55 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-34
55 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-35
55 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-36
55 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-37
55 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-38
55 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-39
55 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-40
55 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-41
55 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-42
55 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-43
55 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-44
55 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-45
60 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-46
60 000 zł
Pietro:
-2
Zarezerwowane
Miejsce Postojowe MP-47
60 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-48
60 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-49
70 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-50
55 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-51
55 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-52
55 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-53
55 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-54
55 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-55
55 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-56
60 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-57
60 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Miejsce Postojowe MP-58
70 000 zł
Pietro:
-2
Dostępne
Komórka Lokatorska KL-19
8 200 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-2
1
pokoje
1.64
m²
Dostępne
Komórka Lokatorska KL-20
7 450 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-2
1
pokoje
1.49
m²
Dostępne
Komórka Lokatorska KL-21
7 400 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-2
1
pokoje
1.48
m²
Dostępne
Komórka Lokatorska KL-22
18 600 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-2
1
pokoje
3.72
m²
Niedostępne
Komórka Lokatorska KL-23
63 000 zł
5 000,00 zł/m²
Pietro:
-2
1
pokoje
12.60
m²
Dostępne
Szczegóły lokalu mieszkalnego
Zainteresowany tą inwestycją?
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji