PALMIRSKA/KLUKOWSKA

PALMIRSKA/KLUKOWSKA

warszawa, klukowska brak

03-892

Ilość lokali w ofercie
12
Dostępnych lokali
5
Cena za m² już od
15,455 zł
Przewiń w dół
Ładowanie mapy...

O inwestycji

Odkryj Oazę Spokoju na Warszawskim Targówku

Inwestycja to nowoczesny kompleks 6 dwulokalowych budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, oferujący łącznie 12 komfortowych lokali mieszkalnych. Osiedle powstaje w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, na działkach przy ul. Palmirskiej/Klukowskiej, w rejonie Targówka Fabrycznego. Lokalizacja objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego D-MN/U3, który gwarantuje utrzymanie niskiej, jednorodzinnej zabudowy. To zapewnia mieszkańcom ciszę i kameralny charakter otoczenia, z zachowaniem bliskości miejskiej infrastruktury.

Standard Wykończenia i Harmonogram Inwestycji

Budowa rozpoczęła się 4 listopada 2024 r. , a planowane zakończenie robót budowlanych to grudzień 2025 r.. Ostateczny termin przeniesienia prawa własności nieruchomości wyznaczono na 31 stycznia 2027 r.. Standard wykończenia obejmuje konkretne udogodnienia, takie jak:

• Instalacja przygotowana pod montaż paneli fotowoltaicznych.

  • Okablowanie pod system alarmowy (do sześciu czujek).

  • Podjazdy z kostki brukowej, wentylowane płytki na balkonach i oświetlenie zewnętrzne.

Bezpieczeństwo środków nabywców zapewnia Otwarty Mieszkaniowy Rachunek Powierniczy prowadzony przez Bank Spółdzielczy Piaseczno.

Galeria inwestycji

Dostępne lokale mieszkalne

Widok:

1A

1 310 000 zł
17 013,00 zł/m²
4 pokoje
77.00 m²
Niedostępne

1B

1 245 000 zł
16 104,00 zł/m²
4 pokoje
77.00 m²
Dostępne

2A

1 240 000 zł
16 104,00 zł/m²
4 pokoje
77.00 m²
Niedostępne

2B

1 240 000 zł
16 104,00 zł/m²
4 pokoje
77.00 m²
Niedostępne

3A

1 240 000 zł
16 104,00 zł/m²
4 pokoje
77.00 m²
Niedostępne

3B

1 355 000 zł
17 597,00 zł/m²
4 pokoje
77.00 m²
Niedostępne

4A

1 330 000 zł
17 273,00 zł/m²
4 pokoje
77.00 m²
Niedostępne

4B

1 248 000 zł
16 143,00 zł/m²
4 pokoje
77.00 m²
Dostępne

5A

1 249 000 zł
16 156,00 zł/m²
4 pokoje
77.00 m²
Dostępne

5B

1 251 000 zł
16 182,00 zł/m²
4 pokoje
77.00 m²
Dostępne

6A

1 253 000 zł
16 208,00 zł/m²
4 pokoje
77.00 m²
Dostępne

6B

1 190 000 zł
15 455,00 zł/m²
4 pokoje
77.00 m²
Niedostępne

Zainteresowany tą inwestycją?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

+48505204301
marcinz433@gmail.com

Brak połączenia z internetem