Arbuzowa

Arbuzowa

Białystok, Arbuzowa 10

15-584

Ilość lokali w ofercie
8
Dostępnych lokali
1
Cena za m² już od
8,025 zł
Przewiń w dół
Ładowanie mapy...

O inwestycji

Mieszkania bezczynszowe w Dojlidach Górnych w Białymstoku. Tylko 8 mieszkań.

Galeria inwestycji

Dostępne lokale mieszkalne

Widok:
Zarezerwowane
399 000 zł
8 387,64 zł/m²
Mieszkanie 1A
47.57 m²
Piętro 0
2 pokoje

Dodatkowe wyposażenie

Miejsce postojowe
Ogródek 45.00 m²
Lokal Mieszkanie 1B - Arbuzowa
Dostępne
430 000 zł
8 648,43 zł/m²
Mieszkanie 1B
49.72 m²
Piętro 1
2 pokoje

Dodatkowe wyposażenie

Balkon/Taras 12.00 m²
Miejsce postojowe
Lokal Mieszkanie 2A - Arbuzowa
Niedostępne
399 000 zł
8 387,64 zł/m²
Mieszkanie 2A
47.57 m²
Piętro 0
2 pokoje

Dodatkowe wyposażenie

Miejsce postojowe
Ogródek 65.00 m²
Zarezerwowane
399 000 zł
8 024,94 zł/m²
Mieszkanie 2B
49.72 m²
Piętro 1
2 pokoje

Dodatkowe wyposażenie

Balkon/Taras 7.00 m²
Miejsce postojowe
Zarezerwowane
425 000 zł
8 934,20 zł/m²
Mieszkanie 3A
47.57 m²
Piętro 0
2 pokoje

Dodatkowe wyposażenie

Miejsce postojowe
Ogródek 80.00 m²
Zarezerwowane
399 000 zł
8 024,94 zł/m²
Mieszkanie 3B
49.72 m²
Piętro 1
2 pokoje

Dodatkowe wyposażenie

Balkon/Taras 12.00 m²
Miejsce postojowe
Niedostępne
435 000 zł
9 144,42 zł/m²
Mieszkanie 4A
47.57 m²
Piętro 0
2 pokoje

Dodatkowe wyposażenie

Miejsce postojowe
Ogródek 70.00 m²
Zarezerwowane
399 000 zł
8 024,94 zł/m²
Mieszkanie 4B
49.72 m²
Piętro 1
2 pokoje

Dodatkowe wyposażenie

Balkon/Taras 7.00 m²
Miejsce postojowe

Zainteresowany tą inwestycją?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

661410641
kontakt@lurema.pl

Brak połączenia z internetem