DOMY STRAŻÓW

DOMY STRAŻÓW

Strażów, Strażów 299/1 299/3 przed podziałem

36-073

Ilość lokali w ofercie
6
Dostępnych lokali
1
Cena za m² już od
7,082 zł
Przewiń w dół
Ładowanie mapy...

O inwestycji

Budowa 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z instalacjami, zjazdu na działkach nr. ewid. 299/1, 299/3 w miejscowości Strażów, gm. Krasne.

Galeria inwestycji

Dostępne lokale mieszkalne

Widok:

1

599 000 zł
7 082,05 zł/m²
Pietro: 0
4 pokoje
84.58 m²
Balkon/Taras
Miejsce postojowe
Ogródek
Zarezerwowane

2

599 000 zł
7 082,05 zł/m²
Pietro: 0
4 pokoje
84.58 m²
Balkon/Taras
Miejsce postojowe
Ogródek
Zarezerwowane

3

599 000 zł
7 082,05 zł/m²
Pietro: 0
4 pokoje
84.58 m²
Balkon/Taras
Miejsce postojowe
Ogródek
Dostępne

4

599 000 zł
7 082,05 zł/m²
Pietro: 0
4 pokoje
84.58 m²
Balkon/Taras
Miejsce postojowe
Ogródek
Niedostępne

5

599 000 zł
7 082,05 zł/m²
Pietro: 0
4 pokoje
84.58 m²
Balkon/Taras
Miejsce postojowe
Ogródek
Niedostępne

6

599 000 zł
7 082,05 zł/m²
Pietro: 0
4 pokoje
84.58 m²
Balkon/Taras
Miejsce postojowe
Ogródek
Niedostępne

Zainteresowany tą inwestycją?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

+48505475015
fhuppuzio@gmail.com

Brak połączenia z internetem