Apartamenty ŁADNA

Ładna, działka nr 286/8

33-156

Ilość lokali w ofercie
4
Dostępnych lokali
2
Cena za m² już od
6,842 zł
Przewiń w dół
Ładowanie mapy...

Dostępne lokale mieszkalne

Widok:

M3

599 000 zł
7 472,27 zł/m²
Pietro: 1
3 pokoje
85.65 m²
Balkon/Taras
Miejsce postojowe
Ogródek
Dostępne

M4

599 000 zł
7 472,27 zł/m²
Pietro: 1
3 pokoje
85.65 m²
Balkon/Taras
Miejsce postojowe
Ogródek
Dostępne

M1

500 000 zł
6 841,82 zł/m²
3 pokoje
73.08 m²
Niedostępne

M2

500 000 zł
6 841,82 zł/m²
3 pokoje
73.08 m²
Niedostępne

Zainteresowany tą inwestycją?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

+48535537770
rpkrusz@gmail.com

Brak połączenia z internetem