Makowa Apartamenty

Makowa Apartamenty

Kiełczów, Makowa 9

55-093

Ilość lokali w ofercie
5
Dostępnych lokali
0
Cena za m² już od
9,204 zł
Przewiń w dół
Ładowanie mapy...

O inwestycji

4 budynki dwulokalowe w zabudowie szeregowej

Galeria inwestycji

Dostępne lokale mieszkalne

Widok:

A2

629 000 zł
9 353,16 zł/m²
Pietro: 1
4 pokoje
67.25 m²
Miejsce postojowe
Niedostępne

B1

635 000 zł
10 192,62 zł/m²
Pietro: 0
3 pokoje
62.30 m²
Miejsce postojowe
Zarezerwowane

B2

619 000 zł
9 204,46 zł/m²
Pietro: 1
4 pokoje
67.25 m²
Miejsce postojowe
Zarezerwowane

C2

629 000 zł
9 353,16 zł/m²
Pietro: 1
4 pokoje
67.25 m²
Miejsce postojowe
Niedostępne

D2

639 000 zł
9 501,86 zł/m²
Pietro: 1
4 pokoje
67.25 m²
Miejsce postojowe
Niedostępne

Zainteresowany tą inwestycją?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

500815757
biuro@fornelo.pl

Brak połączenia z internetem