Budynki mieszkalne wielorodzinne nr A i B zadanie III przedsięwzięcie IV jednostka B ul. Suchanka w Gdańsku

Budynki nr A i B przy ul. Suchanka w Gdańsku

Gdańsk, Suchanka A i B

80-772

Ilość lokali w ofercie
74
Dostępnych lokali
0
Cena za m² już od
10,980 zł
Przewiń w dół
Ładowanie mapy...

O inwestycji

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Chełm” w Gdańsku działając jako deweloper informuje, o realizacji kolejnego etapu przedsięwzięcia deweloperskiego B IV-zadanie III, zlokalizowanego na terenie jednostki B osiedla Chełm.
Kompleks mieszkaniowy przy ulicy Suchanka powstaje w dzielnicy, która prężnie rozwija się od wielu lat. Dla mieszkańców oznacza to, że wszystkie codzienne sprawy można załatwić w obrębie dzielnicy poprzez dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, gastronomicznej, edukacyjnej różnego szczebla, placówek ochrony zdrowia, kościoła.
Niewątpliwą zaletą nowej inwestycji jest bezpośrednia bliskość terenów zielonych, oraz zorganizowanych terenów rekreacyjnych co sprawia, że mieszkańcy mogą korzystać z otoczenia sprzyjającego wypoczynkowi i aktywnościom na świeżym powietrzu.
Chełm to dzielnica bardzo dobrze skomunikowana zarówno z centrum Gdańska - do Śródmieścia można szybko dojechać (ok. 7 min.) tramwajem, autobusem, samochodem, rowerem czy hulajnogą, jak i z obwodnicą Trójmiasta, autostradą, lotniskiem.
W ramach inwestycji powstaną dwa budynki pięcio i sześciokondygnacyjne połączone ze sobą dylatacją z 74 mieszkaniami w układzie od dwóch do czterech pokoi z aneksami lub osobną kuchnią, Budynki wyposażone są w windy, posiadają dwie hale garażowe, na parterze mieszkania mają ogródki.
Powstająca inwestycja to oferta dla osób ceniących funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania architektoniczne i codzienny kontakt z zielenią.

Galeria inwestycji

Dostępne lokale mieszkalne

Widok:

A1

789 216 zł
11 956,00 zł/m²
Pietro: 0
3 pokoje
66.01 m²
Komórka lokatorska
Ogródek
Niedostępne

A2

516 755 zł
12 810,00 zł/m²
Pietro: 0
2 pokoje
40.34 m²
Komórka lokatorska
Ogródek
Niedostępne

A3

653 182 zł
12 810,00 zł/m²
Pietro: 0
2 pokoje
50.99 m²
Komórka lokatorska
Ogródek
Niedostępne

A4

667 364 zł
10 980,00 zł/m²
Pietro: 0
3 pokoje
60.78 m²
Komórka lokatorska
Ogródek
Niedostępne

A5

805 322 zł
12 200,00 zł/m²
Pietro: 1
3 pokoje
66.01 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

A6

516 755 zł
12 810,00 zł/m²
Pietro: 1
2 pokoje
40.34 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

A7

653 182 zł
12 810,00 zł/m²
Pietro: 1
2 pokoje
50.99 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

A8

682 195 zł
11 224,00 zł/m²
Pietro: 1
3 pokoje
60.78 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

A9

821 428 zł
12 444,00 zł/m²
Pietro: 2
3 pokoje
66.01 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

A10

516 755 zł
12 810,00 zł/m²
Pietro: 2
2 pokoje
40.34 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

A11

653 182 zł
12 810,00 zł/m²
Pietro: 2
2 pokoje
50.99 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

A12

697 025 zł
11 468,00 zł/m²
Pietro: 2
3 pokoje
60.78 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

A13

821 428 zł
12 444,00 zł/m²
Pietro: 3
3 pokoje
66.01 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

A14

516 755 zł
12 810,00 zł/m²
Pietro: 3
2 pokoje
40.34 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

A15

653 182 zł
12 810,00 zł/m²
Pietro: 3
2 pokoje
50.99 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

A16

711 855 zł
11 712,00 zł/m²
Pietro: 3
3 pokoje
60.78 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

A17

821 428 zł
12 444,00 zł/m²
Pietro: 4
3 pokoje
66.01 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

A18

516 755 zł
12 810,00 zł/m²
Pietro: 4
2 pokoje
40.34 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

A19

653 182 zł
12 810,00 zł/m²
Pietro: 4
2 pokoje
50.99 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

A20

711 855 zł
11 712,00 zł/m²
Pietro: 4
3 pokoje
60.78 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B1

678 383 zł
11 956,00 zł/m²
Pietro: 0
3 pokoje
56.74 m²
Komórka lokatorska
Ogródek
Niedostępne

B2

547 360 zł
12 688,00 zł/m²
Pietro: 0
2 pokoje
43.14 m²
Komórka lokatorska
Ogródek
Niedostępne

B3

443 098 zł
12 810,00 zł/m²
Pietro: 0
2 pokoje
34.59 m²
Komórka lokatorska
Ogródek
Niedostępne

B4

884 385 zł
11 956,00 zł/m²
Pietro: 0
4 pokoje
73.97 m²
Komórka lokatorska
Ogródek
Niedostępne

B5

692 228 zł
12 200,00 zł/m²
Pietro: 1
3 pokoje
56.74 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B6

547 360 zł
12 687,99 zł/m²
Pietro: 1
2 pokoje
43.14 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B7

443 098 zł
12 810,00 zł/m²
Pietro: 1
2 pokoje
34.59 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B8

902 434 zł
12 200,00 zł/m²
Pietro: 1
4 pokoje
73.97 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B9

692 228 zł
12 200,00 zł/m²
Pietro: 2
3 pokoje
56.74 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B10

547 360 zł
12 688,00 zł/m²
Pietro: 2
2 pokoje
43.14 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B11

443 098 zł
12 810,00 zł/m²
Pietro: 2
2 pokoje
34.59 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B12

902 434 zł
12 200,00 zł/m²
Pietro: 2
4 pokoje
73.97 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B13

692 228 zł
12 200,00 zł/m²
Pietro: 3
3 pokoje
56.74 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B14

547 360 zł
12 688,00 zł/m²
Pietro: 3
2 pokoje
43.14 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B15

443 098 zł
12 810,00 zł/m²
Pietro: 3
2 pokoje
34.59 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B16

902 434 zł
12 200,00 zł/m²
Pietro: 3
4 pokoje
73.97 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B17

692 228 zł
12 200,00 zł/m²
Pietro: 4
3 pokoje
56.74 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B18

547 360 zł
12 688,00 zł/m²
Pietro: 4
2 pokoje
43.14 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Zarezerwowane

B19

443 098 zł
12 810,00 zł/m²
Pietro: 4
2 pokoje
34.59 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B20

902 434 zł
12 200,00 zł/m²
Pietro: 4
4 pokoje
73.97 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B21

692 228 zł
12 200,00 zł/m²
Pietro: 5
3 pokoje
56.74 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B22

547 360 zł
12 688,00 zł/m²
Pietro: 5
2 pokoje
43.14 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B23

443 098 zł
12 810,00 zł/m²
Pietro: 5
2 pokoje
34.59 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B24

902 434 zł
12 200,00 zł/m²
Pietro: 5
4 pokoje
73.97 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B25

619 052 zł
10 980,00 zł/m²
Pietro: 0
3 pokoje
56.38 m²
Komórka lokatorska
Ogródek
Niedostępne

B26

456 036 zł
12 200,00 zł/m²
Pietro: 0
2 pokoje
37.38 m²
Komórka lokatorska
Ogródek
Niedostępne

B27

435 579 zł
12 688,00 zł/m²
Pietro: 0
2 pokoje
34.33 m²
Komórka lokatorska
Ogródek
Niedostępne

B28

633 648 zł
12 444,00 zł/m²
Pietro: 0
2 pokoje
50.92 m²
Komórka lokatorska
Ogródek
Niedostępne

B29

678 383 zł
11 956,00 zł/m²
Pietro: 0
3 pokoje
56.74 m²
Komórka lokatorska
Ogródek
Niedostępne

B30

632 921 zł
11 224,00 zł/m²
Pietro: 1
3 pokoje
56.39 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B31

465 157 zł
12 444,00 zł/m²
Pietro: 1
2 pokoje
37.38 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B32

435 579 zł
12 688,00 zł/m²
Pietro: 1
2 pokoje
34.33 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B33

646 073 zł
12 688,00 zł/m²
Pietro: 1
2 pokoje
50.92 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B34

692 228 zł
12 200,00 zł/m²
Pietro: 1
3 pokoje
56.74 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B35

646 681 zł
11 468,00 zł/m²
Pietro: 2
3 pokoje
56.39 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B36

474 277 zł
12 688,00 zł/m²
Pietro: 2
2 pokoje
37.38 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B37

435 579 zł
12 688,00 zł/m²
Pietro: 2
2 pokoje
34.33 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B38

646 073 zł
12 688,00 zł/m²
Pietro: 2
2 pokoje
50.92 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Zarezerwowane

B39

692 228 zł
12 200,00 zł/m²
Pietro: 2
3 pokoje
56.74 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B40

653 560 zł
11 590,00 zł/m²
Pietro: 3
3 pokoje
56.39 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B41

474 277 zł
12 688,00 zł/m²
Pietro: 3
2 pokoje
37.38 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B42

435 579 zł
12 688,00 zł/m²
Pietro: 3
2 pokoje
34.33 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B43

646 073 zł
12 688,00 zł/m²
Pietro: 3
2 pokoje
50.92 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B44

692 228 zł
12 200,00 zł/m²
Pietro: 3
3 pokoje
56.74 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B45

653 560 zł
11 590,00 zł/m²
Pietro: 4
3 pokoje
56.39 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B46

474 277 zł
12 688,00 zł/m²
Pietro: 4
2 pokoje
37.38 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B47

435 579 zł
12 688,00 zł/m²
Pietro: 4
2 pokoje
34.33 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B48

646 073 zł
12 688,00 zł/m²
Pietro: 4
2 pokoje
50.92 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B49

692 228 zł
12 200,00 zł/m²
Pietro: 4
3 pokoje
56.74 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Zarezerwowane

B50

653 560 zł
11 590,00 zł/m²
Pietro: 5
3 pokoje
56.39 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B51

474 277 zł
12 688,00 zł/m²
Pietro: 5
2 pokoje
37.38 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B52

435 579 zł
12 688,00 zł/m²
Pietro: 5
2 pokoje
34.33 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B53

646 073 zł
12 688,00 zł/m²
Pietro: 5
2 pokoje
50.92 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

B54

692 228 zł
12 200,00 zł/m²
Pietro: 5
3 pokoje
56.74 m²
Balkon/Taras
Komórka lokatorska
Niedostępne

Zainteresowany tą inwestycją?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

583024606
inwestycje@smchelm.pl

Brak połączenia z internetem