Koszyce Małe, Lipowa - Czworak

Koszyce Małe, Lipowa - Czworak

Koszyce Małe, ul. Lipowa Działka nr 349/3

33-111

Ilość lokali w ofercie
4
Dostępnych lokali
1
Cena za m² już od
6,673 zł
Przewiń w dół
Ładowanie mapy...

O inwestycji

Nowoczesne mieszkania przy ul. Lipowej w Koszycach Małych to komfortowe lokale o powierzchniach 52,24 m² oraz 56,82 m². Inwestycja w zabudowie bliźniaczej oferuje tarasy, bezpłatne miejsce postojowe oraz wysoki standard deweloperski. Doskonała lokalizacja blisko Tarnowa zapewnia idealne połączenie spokoju z szybkim dojazdem do miasta.

Galeria inwestycji

Dostępne lokale mieszkalne

Widok:

1A

389 550 zł
7 456,93 zł/m²
3 pokoje
52.24 m²
Miejsce postojowe
Niedostępne

1B

379 162 zł
6 673,04 zł/m²
Pietro: 1
3 pokoje
56.82 m²
Miejsce postojowe
Niedostępne

2A

390 000 zł
7 465,54 zł/m²
3 pokoje
52.24 m²
Miejsce postojowe
Dostępne

2B

389 550 zł
6 855,86 zł/m²
Pietro: 1
3 pokoje
56.82 m²
Miejsce postojowe
Niedostępne

Zainteresowany tą inwestycją?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

518865202
biuro@vepo.com.pl

Brak połączenia z internetem